Физтех Since 25.01.2008
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Общие » Флейм » Хочу знати думку загалу (бла бла бла)
Хочу знати думку загалу
Не_мєснийДата: Среда, 07.10.2009, 21:17 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи

Пол: Мужчина

Сообщений: 21
Репутация: -5
Статус: Offline
Скажіть мені , як ви ставитесь до того , що на фтф-і викладають російською мовою , та і в ХНУ загалом переважно ведеться викладання російською мовою ? Чому в національному університеті України викладають не державною мовою ? І чи не має нам бути соромно з-за цього ? Хочу знати вашу думку .

P.S. Всім коллєгам , які наміріваються написати шото тіпа " ее бендера , шо ти тут забил , іді овєц пасті " , одразу хочу сказати СТЄНКА ТАМ -->>>>>


воруй , убівай !1112топіццот

 
CaesarДата: Четверг, 08.10.2009, 19:00 | Сообщение # 2
Admin-Tiranius
Группа: Администраторы

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТП-45

Сообщений: 303
Репутация: 11
Статус: Offline
А потому что 99 студентов из 100 думают на русском.

Quod licet Iovi, non licet bovi - Что позволено Юпитеру, не позволено быку
 
DiveRДата: Четверг, 08.10.2009, 19:23 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТЯ-32

Сообщений: 185
Репутация: 10
Статус: Offline
Тому, що ми живемо у демократичнїй країні,
Не подобається мова - запитай свій курс, на якій мові вони хочуть слухати...
Більш того, декілька дисциплін, на першому-другому курсі викладаються українською.
Наприклад Загальна фізика, та Вища алгебра.
Але загалом, коли постає таке питання, більшість викладачів запитає у аудиторії, на якії мові бажають слухати курс.
Найбільш пошириний вибір - це російською.
 
ChargerДата: Четверг, 08.10.2009, 20:23 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТЯ-32

Сообщений: 301
Репутация: 16
Статус: Offline
Quote (Не_мєсний)
Чому в національному університеті України викладають не державною мовою ? І чи не має нам бути соромно з-за цього ?

Стыдно должно быть ставить провокационные вопросы. Есть конституция, и, как правильно сказал Илья, есть демократия. Вот и весь ответ.


 
Не_мєснийДата: Четверг, 08.10.2009, 22:26 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Пользователи

Пол: Мужчина

Сообщений: 21
Репутация: -5
Статус: Offline
Шо це за демократія така і куди вона країну заведе ? І шо це за питання , якою мовою ви хочете слухати лекції ? Ясєн пєрєц шо українською повинно викладатись все в НАЦІОНАЛЬНОМУ університеті . Це же не Задрищинська бурса якась там .
І про провокаційні питання : питання якраз насущне -- а не провокаційне . Я запитав , щоб почути думку людей , які вчаться в такій атмосфері -- а не тіпа шоп перед биком помахати червоною ганчіркою і " пасатрєть, а шо патом ? " .


воруй , убівай !1112топіццот

 
ChargerДата: Четверг, 08.10.2009, 22:29 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТЯ-32

Сообщений: 301
Репутация: 16
Статус: Offline
Quote (Не_мєсний)
І чи не має нам бути соромно з-за цього ?

Провокационную часть выделил специально.
Если преподают на русском - на то есть причины.
Если бы преподавали все и поголовно на украинском - недовольных этим фактом было бы больше, чем есть сейчас.
А на вопросы "что это за демократия" и "куда она заведет страну" тебе никто и никогда не ответит.

ЗЫ Вэлком ту зэ риал ворлд, Нео.




Сообщение отредактировал Charger - Четверг, 08.10.2009, 22:30
 
BGДата: Четверг, 08.10.2009, 23:33 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТП-21

Сообщений: 22
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Не_мєсний)
Скажіть мені , як ви ставитесь до того , що на фтф-і викладають російською мовою , та і в ХНУ загалом переважно ведеться викладання російською мовою ?

Абсолютно нормально

Quote (Не_мєсний)
Чому в національному університеті України викладають не державною мовою ?

Спробуйте, пане Не_мєсний, запропонувати студентам слухати українські лекції)

Quote (Не_мєсний)
І чи не має нам бути соромно з-за цього ?

Кому "нам"?


йа
 
CaesarДата: Пятница, 09.10.2009, 00:02 | Сообщение # 8
Admin-Tiranius
Группа: Администраторы

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТП-45

Сообщений: 303
Репутация: 11
Статус: Offline
Quote
Скажіть мені , як ви ставитесь до того , що на фтф-і викладають російською мовою

Отлично мы к этому относимся, потому что хотим слушать лекции на нашем родном языке, языке на котором думаем, языке на котором понимаем, не вижу в этом чего-то противоестественного.

Quote
та і в ХНУ загалом переважно ведеться викладання російською мовою ? Чому в національному університеті України викладають не державною мовою ? І чи не має нам бути соромно з-за цього ? Хочу знати вашу думку .

Напоминаю, ХНУ находится в Харькове, а здесь подавляющее большинство русскоговорящие. А если большинство студентов разговаривают на украинском, то и преподавание ведется на укр.
Преподают не государственным языком потому, что, к счастью, не следуют глупым директивам начальства. Почему глупым - да потому что преобладающие число студентов училось в школе на русском, термины учили на русском, воспринимают на русском, и это не так просто сломать, да и непонятно зачем. Ладно со школы прививать украинский, а в 20 лет что тут привьешь кроме ненависти?

Стыдно? Наоборот гордимся cool

Quote
Шо це за демократія така і куди вона країну заведе ?

Еще надо эту, Европейскую хартию региональных языков и меньшинств сюда приплести. Демократия - власть народа, в данном случае студентов. Большинство - за.

Quote
І шо це за питання , якою мовою ви хочете слухати лекції ?

nuffsaid
Quote
Ясєн пєрєц шо українською повинно викладатись все в НАЦІОНАЛЬНОМУ університеті . Це же не Задрищинська бурса якась там .

Слава Украини! фак, украинский в раскладках не установлен, ну ты понял.

Quote
І про провокаційні питання : питання якраз насущне -- а не провокаційне . Я запитав , щоб почути думку людей , які вчаться в такій атмосфері -- а не тіпа шоп перед биком помахати червоною ганчіркою і " пасатрєть, а шо патом ? " .

Вопрос в том как ты вопрос приподнес. А приподнес как провокационный.

P.S Кстати язык эпсилон-дельта тоже вне закона?((((


Quod licet Iovi, non licet bovi - Что позволено Юпитеру, не позволено быку
 
Не_мєснийДата: Пятница, 09.10.2009, 12:19 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Пользователи

Пол: Мужчина

Сообщений: 21
Репутация: -5
Статус: Offline
Quote
Напоминаю, ХНУ находится в Харькове, а здесь подавляющее большинство русскоговорящие. А если большинство студентов разговаривают на украинском, то и преподавание ведется на укр.
Преподают не государственным языком потому, что, к счастью, не следуют глупым директивам начальства. Почему глупым - да потому что преобладающие число студентов училось в школе на русском, термины учили на русском, воспринимают на русском, и это не так просто сломать, да и непонятно зачем. Ладно со школы прививать украинский, а в 20 лет что тут привьешь кроме ненависти?

Стыдно? Наоборот гордимся

В моєму університеті , який за статусом знаходиться на одному рівні з ХНУ , ба навіть вище ,
слухають дурні вказіви начальства і викладання ведеться українською . І 30% російськомовних абітурієнтів вимушенні в муках слухати укр мову . Але блін , як це не дико звучить для вас , єдиний оплот демократії в Україні , вони не скаржаться , а просто вчаться . І серед них багато відмінників і вони все розуміють на чужій їм мові . А питання , якою мовою викладати нам навіть не ставили . Бо це дико в НАЦІОНАЛЬНОМУ університеті України . А у вашому університеті викладачі вимушені йти на поступки таким студентам , як ви , яким важко говорити українською , які походу і не намагалися розмовляти українською . Але все , " ми нє умєєм , ми нє будєм " і викладачі змушені просто йти вам на зустріч . А ви цим нахабно користуєтесь , " качаєете права " , прикриваючи все це " дімакратієй " .


воруй , убівай !1112топіццот

 
ChargerДата: Пятница, 09.10.2009, 17:22 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТЯ-32

Сообщений: 301
Репутация: 16
Статус: Offline
Quote (Не_мєсний)
30% російськомовних абітурієнтів

Ну а тут украиноязычных... меньше 30%... Делай выводы.

Короче, чувак, ты "Хотел знать мнение большинства", и ты его узнал. Тут нет никого, кого бы не устраивало текущее положение вещей.

Quote (Не_мєсний)
у вашому університеті викладачі вимушені йти на поступки таким студентам , як ви , яким важко говорити українською , які походу і не намагалися розмовляти українською

а ты в курсе, что у нас больше половины преподавателей сами обучались на русском?
Что теормех, матанализ, АЯФ, квантмех, электродинамику, МСС читают люди, которые учились еще в СССР, и учились на русском, и продолжают преподавать, используя русскоязычные книги? Что украиноязычных специалистов по этим предметам в принципе НЕТ?
И при таком раскладе можно включить мозг на 5% и понять, что одна украиноязычность еще не делает образование хорошим, а преподавание на русском не делает образование плохим.
Хотя таким, как ты, этого, естественно, не понять. Если для тебя символизм и "респект родной державе" важнее качества образования, то и спецом ты будешь только в украинской истории, которую ежегодно переписывают в усладу текущей власти, или же укаринской филологии, которая никому, кроме твоих единомышленников и не нужна, ведь ни один представитель правительства не может нормально изъясняться по-украински.

Quote (Не_мєсний)
А ви цим нахабно користуєтесь , " качаєете права " , прикриваючи все це " дімакратієй " .

Ну вот мы и пришли к тому, с чего начали.
Со своим уставом, да в чужой монастырь не суются.
Тем более человек с Биланом на аватаре вряд-ли вообще когда-либо кому-либо что-либо сможет доказать.


 
V1nn1Дата: Пятница, 09.10.2009, 19:14 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: физико-технический
Группа: ТП-32

Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Не_Мэсный, ты очень не воспитаный человек! Тебе люди пишут тут на русском родном языке, а ты продолжаешь писать на своей украинской мове... та что там... если бы ты ее знал, а то вы у себя на западе НЕ ЗНАЕТЕ украинского языка, а какой то суржик преподносите! Стыдно бы уже стало и форум свой удалил бы. Грамотный какой нашелся... wacko

Добавлено (09.10.2009, 19:14)
---------------------------------------------
Charger, applause!
cool


Smile! :]
 
PolytologДата: Пятница, 09.10.2009, 20:14 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: ФТФ
Группа: ТП-21

Сообщений: 16
Репутация: -1
Статус: Offline
це е пипець просто
 
Не_мєснийДата: Пятница, 09.10.2009, 20:31 | Сообщение # 13
Сержант
Группа: Пользователи

Пол: Мужчина

Сообщений: 21
Репутация: -5
Статус: Offline
мдооооооооооооооооооо , ви тупа про .
Хто сказав шо я з західної України . Я з Києва . Нема спеціалістів які знали матан , теормех , алгебру українською мовою . Тада і не кажіть . Нам на мехматі виходить якісь самаучки читають матан , алгебру , теормех , фізику і все інше укр мовою . . . Хочу сказати , що не треба так погано думати про ваших викладачів . Я думаю вони здатні викладати українською , та й не тіки , а ще й англійською і німецькою . Я спілкувався з Миколаєм Романовичем Біляєвим І ВИ НЕ ПОВІРЕТЕ , ВІН МЕНІ РОЗКАЗУВАВ ТЕОРЕМИ МАТАНА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ( ПРИКАЛУЄТЕ ?77 ) . Так , що не треба прикриватись вчитилями і їхньою нездатністю викладати укр мовою . Бо це не є правдою . І якщо ти думаєш ( Чарджер ) , що якість освіти залежить від мови викладання ( на технічних факультетах ) -- то я не погоджуюсь . Люди , члени академій наук , професори і для них проблема росказати іншою мовою ( не тою , якою вони звикли спілкуватись в буденному житті ) свій предмет думаю не стоїть . І про те , що я лізу у чужий монастир : це , що ХНУ автономію від України отримав ? Сувернітет ? Мб і так , але в Києві ще про це не чути . Так , що ХНУ такий самий ВУЗ , як і всі інші ВУЗи України , один серед багатьох . І аж ніяк не " чужий монастир " .

2 Vinni :

Преглубочайше кланяюсь Вам мой духовнblй гуру , и приношу извинения за такое нахальство в Вашем присутствии глаголить на малоросском наречии , но что ж поделяеш люди мbl неграмотнblе , не хватает нам в деревне таких умов как вbl Vinni . Они все пошли в мир ума-разума набираться . А мbl остались на попечение самим себе , навеки суждено нам изрblгать из себя неприятнblе таким господам как вbl , о премногоуважаемblй Vinni ( не знаю как по батюшке , так бbl кликал Вас по имени отчеству и в ножки кланялся ) , звуки . Не смею Вас больше донимать своей болтовней : СТЄНКА ТАМ -------->>>> !

2 Charger :

Про аватару канєша аргумєнт сільнєйший , удар прям в сєрце .

Добавлено (09.10.2009, 20:31)
---------------------------------------------

Quote (Polytolog)
це е пипець просто

Та не кажіть куме , цирк на дроті прямички тутаго ...


воруй , убівай !1112топіццот

 
EnergetikДата: Пятница, 09.10.2009, 20:42 | Сообщение # 14
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы

Пол: Мужчина
Факультет: ФЭФ->FTF
Группа: НО-31->ТП-31->ТП-46

Сообщений: 22
Репутация: 5
Статус: Offline
Дещо згоден з автором теми, але хочу внести свою точку зору в цей загал.
Спочатку, коли прийшов на 1 курс, дивувався чому все російською, хочу українською) (сам закінчував укр. гімназію)
Потім згодом зрозумів декілька речей, що справді більша половина будья-кого курсу на потоці російськомовні і якщо постає питання про мову відразу обурюються і починаються невдоволення, а україномовних одиниці, вражає коли з сотні стдентів на останню мову згодні 10 максимум,
і друга причина - вся література навчальна, тотально російськомовна.

Висновок:
Залишається тільки брати те, що дають.
А вони не винні як представники майбутнього нації, що піддалися русифікації, це зробила державна система, бо як кажуть в замін нічого не пропонували, не дали належного виховання...

 
V1nn1Дата: Пятница, 09.10.2009, 21:06 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Студенты

Пол: Мужчина
Факультет: физико-технический
Группа: ТП-32

Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
беззубый рот не нужно чистить wink

Smile! :]
 
Форум » Общие » Флейм » Хочу знати думку загалу (бла бла бла)
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:
(C) Шишков Александр © 2008-2024